Riverdale in jouw winkel

Ben je als detaillist geïnteresseerd geraakt in onze collectie? Voor verkoopinformatie kun je contact met ons opnemen:

THE NETHERLANDS

Tenbos B.V. - Den Haag
e-mail: info@riverdale.nl
T: +31 (0)703177100

AUSTRIA / LIECHTENSTEIN / HUNGARY

Luzia Schweizer
BRANDS WG
T: +31 (0)703177100
M: +43 6803273504
brands-wg@A1.net

BELGIUM & LUXEMBOURG

Michèle de Munter
Noord - België (Vlaanderen)
T: +31 (0)703177100
M: +32 472 50 25 86
E-mail: Riverdale@ldmdeco.be

Christel Pierart
Wallonië, Brussel, Groot Hertogdom Luxemburg
T: +31 (0)703177100
M: +32 479 430243
E-mail: pierart.christel@gmail.com

Beursstand:
Brussels International Trade Mart
Atomiumsquare, 1
B-1020 Brussel
T: +21 24 00 74 00


GERMANY

Elisabeth Müller
T: +31 (0)703177100
M: +49 (0)1726596442
lismueller@t-online.de
PLZ-Gebiete: 8/9

Thomas Kurowski
T: +31 (0)703177100
M: +49 (0)157 75209166
thkurowski@aol.com
PLZ: 2, 3, 4 und 5 (ohne 54,55,56,38 und 39)

Christian Senft
T: +31 (0)703177100
+49 (0)170 2102456
info@cs-handelsagentur.de
PLZ-Gebiete: 6/7/54/55/56

Tanja Mielert
PLZ: 2
T: +31 (0)703177100
M: +49 174 92 83 690
tamie1974@gmx.de

Andreas Stragier
PLZ: 3/4/5 (except PLZ: 54/55/56/38/39)
T: +31 (0)703177100
M: +49 (0) 162 44 94 162
andreas_stragier@arcor.de

Lutz Kersten
Agent PLZ: 0/1/38/39/98/99
T: +31 (0)703177100
M: +49 0172-6596446
lutz-kersten@t-online.de

ITALY

Massimiliano Marinatto
T: +31 (0)703177100
M: +39 345 8961995
m.marinatto@virgilio.it

Stefano Formigli
T: +31 (0)703177100
M: +39 3473252866
stefano.formigli@gmail.com


FRANCE

Karine Froc
Agent Basse-Normandie/Pays de la Loire/Bretagne
T: +31 (0)703177100
M: +33 (0)613 75 27 45
karine.froc@icloud.com

Mike Lescrauwaet
International Business Developer and Sales France (on behalf of Lesmaco BVBA)
T: +31 (0)703177100
M: +32 475 73 19 20
Mike.lescrauwaet@lesmaco.com

Thierry Parrel
T: +31 (0)703177100
M: +33 642 32 61 17
thierry.parrel@gmail.com

Jean-Pierre Clausse
T: +31 (0)703177100
M: +33 610 35 49 79
jeanpierre.clausse@bbox.fr

Marie-Ange Houdement
T: +31 (0)703177100
M: + 33 663 58 18 73
marie-angehoudement@orange.fr

Frédéric Delbecque
T: +31 (0)703177100
M: +33 (0)65541743
frederic_delbecque@outlook.fr

Lisa Vieu
T: +31 (0)703177100
M: +33 (0)677851892
lisavieu@gmail.com

SCANDINAVIA

MCKenzaii Agency ApS
Niels Udesen
T: +31 (0)703177100
M: +45-22 32 93 95
adm@mckenzaii-living.com

SWITZERLAND

Hana Gucher
T: +31 (0)703177100
M: +41 794 68 82 37
hana.gucher@dimac.ch

Czech Republic

Lubica Rongé-Abelova
T: +31 (0)703177100
M: +420724022552
labelova@diparlux.com

UK

Richard McKnight
Scottish Accounts Manager
T: +31 (0)703177100
M: +44 7919 902464
richardmcknight77@hotmail.com

Peadar Howard
Ireland Accounts Manager
T: +31 (0)703177100
M: +44 86 6084080
info@howardagencies.ie

Steve Wilce
South West England and South Wales
T: +31 (0)703177100
M: +44 (0)7881 108853
swilce@talktalk.net

Marcus Johnson
Midlands
T: +31 (0)703177100
M: +44 (0)7825 107536
marcus.j@btinternet.com

Deze website gebruikt cookies voor het bijhouden van anonieme bezoekersstatistieken. Akkoord Meer informatie