Riverdale in jouw winkel

Ben je als detaillist geïnteresseerd geraakt in onze collectie? Voor verkoopinformatie kun je contact met ons opnemen:

THE NETHERLANDS
Tenbos B.V. - Den Haag
e-mail: info@riverdale.nl
T: +31 (0)703177100

UK
Marcus Johnson 
Midlands
T: +31 (0)703177100
M: +44 (0)7825107536 
Marcus.j@btinternet.com

Peadar Howard 
Ierland en Noord-Ierland
T: +31 (0)703177100
M: 00353 86 6084080
info@howardagencies.ie


ITALIA
Massimiliano Marinatto
Veneto (30,31,32,35,36,37,45),Trentino Alte Adigo (38 en 39), Friuli Venezia (33 en 34); gedeelte van  Lombardije; Bergamo(24), Brescia(25), Sondrio(23), Lecco(23),Varese (21) en Monza
T: +31 (0)703177100
M: +39 (0)345 8961995 
m.marinatto@virgilio.it

Black015
Stefano Formigli
Geheel Italië m.u.v. Veneto, Trentino Alte Adigo, friuli venezia giulia and Lombardia for the area Bergamo(24), Brescia(25), Sondrio(23), Lecco(23),Varese (21) en Monza 
T: +31 (0)703177100
M: +393473252866
Stefano.formigli@gmail.com


AUSTRIA
Jürgen Schweizer
Österreich
T: +31 (0)703177100
M: +43 69917007145
Juergen.schweizer@a1.net


GERMANY
Christian Senft 
PLZ: 6/7/54/55/56 
T: +31 (0)703177100
M: +49 (0)170 210 24 56
 info@cs-handelsagentur.de 

Andreas Stragier
PLZ: 3/4/5 (except PLZ: 54/55/38/39) 
T: +31 (0)703177100
M: +49 (0) 162 44 94 162 
andreas_stragier@arcor.de

Thomas Kurowski
Handelsvertreter Einkaufsverbände
PLZ: 2, 3, 4 und 5 (ohne 54,55,56,38 und 39) Gebied 2 alleen VME klanten
T: +31 (0)703177100
M: +49 (0)15775209166 
thkurowski@aol.com

Lutz Kersten
PLZ: 0/1/38/39/98/99
T: +31 (0)703177100
M: +49 (0) 172 6596446
info@handelsagentur-lutzkersten.de

Elisabeth Müller
PLZ: 8/9 (except PLZ: 98/99)
T: +31 (0)703177100
M: +49 (0)172 6596442
lismueller@t-online.de

Tanja Mielert 
PLZ: 2
T: +31 (0)703177100
M: + 49 (0)1749283690
tami110913@gmail.com


SCHWEIZ
Hana Gucher
Schweiz
T: +31 (0)703177100
M: +41 (0)794688237
hana.gucher@dimac.ch


BELGIUM
Michèle De Munter
Noord - België (Vlaanderen) 
T: +31 (0)703177100
T: +32 (0)472 50 25 86
E: michele.demunter@ldmdeco.be

Christel Pierart
Wallonie, Brussel, Groot Hertogdom Luxemburg
T: +31 (0)703177100
M: +32 (0) 479 43 02 43
pierart.christel@gmail.com


SCANDINAVIA  & DENMARK
McKenzaii Living
Niels Udesen
Noorwegen, Zweden, Finland
T: +31 (0)703177100
M:+45 22 32 93 95
adm@mckenzaii-living.com


FRANCE  
Mike Lescrauwaet
International Business Developer and Sales France*
T: +31 (0)703177100
M: +32 (0)475 73 19 20
mike.lescrauwaet@lesmaco.com

Karine Froc 
Dep.: 17, 29, 22, 56, 35, 50, 14, 61, 53, 72, 85, 49, 44
T: +31 (0)703177100
M: +33 (0)613752745
karine.froc@icloud.com

Thierry Parrel
Dep.: 01, 03, 07, 15, 26, 38, 42, 43, 63, 69, 73, 74
T: +31 (0)703177100
M: +33 (0)642326117
Thierry.parrel@gmail.com

Marie-Ange Houdement
Dep.: 2A, 2B, 04, 05, 06, 13, 30, 34, 48, 83, 84,98 
T: +31 (0)703177100
M: +33 (0)663581873
marie-angehoudement@orange.fr

Perrine Théodor 
Dep.: 75, 77, 78, 91, 92, 93, 94, 95
T: +31 (0)703177100
M: + 33 (0)687333325
perrinetheodor@hotmail.com

Bertrand Morisseau
Dep. : 18, 28, 36, 37, 41, 45, 58, 86, 89
T: +31 (0)703177100
M + 33 6 77677893
Bertrand.morisseau@laposte.net

Lisa Vieu
Dep. : 09, 11, 12, 16, 19, 23, 24, 31, 32, 33, 40, 46, 47, 64, 65, 66, 81, 82, 87
T: +31 (0)703177100
M: + 33 677851892
lisavieu@gmail.com

Dominique Logie
Dep.: 02,08,27,51,59,60,62,76,80
T: +31 (0)703177100
M :+33  686716194
Dominique.logie@wanadoo.fr

Didier Juras
Dep. : 10, 21,25,39,52,54,55,57,67,68,70,88,90
T :+31 (0)703177100
M :+ 33 610600534
didier.juras@wanadoo.fr

TSJECHIЁ  & SLOWAKIJE  
Lubica Rongé-Ābelovā
Tsjechië & Slowakije
T: +31 (0)703177100
M: +420 724 022 552
labelova@diparlux.com

Deze website gebruikt cookies voor het bijhouden van anonieme bezoekersstatistieken. Akkoord Meer informatie